Brífink 3.4.2012

04.04.2012 22:37

Brífink 3.4.2012

Dne 3.4.2012 byl na DOSu v Praze uspořádán brífink k seznámení veřejnosti se zahájením společné kampaně platformy odborů, občanských sdružení a iniciativ pod názvem „Stop vládě“.

Veřejnost byla informována o důvodech organizátorů ke svolání demonstrace 21.4.2012 na Václavské náměstí a dále o doprovodných akcích pod názvem „Týden protestů“.  Za tímto účelem byla spuštěna webová stránka www.s topvlade.cz, na které budou umístěny:

• všechny aktivity spojené s organizací demonstrace a souvisejícími akcemi,
  • seznam  všech zúčastněných zástupců občanských sdružení, iniciativ a odborů,
  • důvody kampaně Stop vládě

Místopředsedkyně ČMKOS Radka Sokolová sdělila základní informace k organizaci demonstrace. Pochod účastníků se bude řadit na nám. W. Churchilla, odkud vyjde ve 12.00 hodin dále přes magistrálu, ulicí Politických vězňů a Opletalovou na Václavské náměstí. Zde proběhne cca hodinový program demonstrace. Organizátoři připravují, stejně jako v loňském roce, technickoorganizační zabezpečení akce:

• zajištění Václavského náměstí – ozvučení, pódium, led plocha, mobilní WC,
  • řazení účastníků pochodu, podmínky pro logistiku – koordinace pro výstup z autobusů,
  • distribuce propagačních materiálů – plakáty, samolepky, noviny

V Praze 3.4.2012